Rozpoczynając ten model żywienia należy zapoznać się z książkami Dr. J. Kwaśniewskiego ,,Żywienie Optymalne'' oraz KONIECZNIE ,,Książkę Kucharską'' w/w autora w której zbilansowanych zostało 700 potraw. Niżej podane przepisy powstały na bazie tradycyjnych dań odpowiednio zbilansowanych pod względe BTW.

Zapraszamy i życzymy smacznego

 

JADŁOSPIS zdechlaka.

Jak można doprowadzić tak młody organizm/ do takiego stanu. Sam widok , tej istoty ludzkiej napawa współczuciem i litością. To erzac.
Istota ta nie bardzo kuma , co się do niej mówi. Jest tak zafascynowana swoimi chorobami i opowiadaniem o nich , że ponadto nic i nikt się nie liczy.
To cały jej świat-popatrzcie jaka ze mnie ważniara-uśmiecha się opowiadając.
Ktos ,kto pozwolił opuścić jej opłotki swojej rodzinnej wioski powinien ponieść tego konsekwencje. Sieje zamęt i zło wokół siebie- to jej życie. Poza tym nic innego się nie liczy.
Jest jednak sposób , aby deko naprawić ten stan rzeczy - klatka z dobrym zamknięciem i tłoczenie smalcu pod odpowiednim ciśnieniem w odpowiednie miejsce.
Powiedzenie Erica Fromma jest 100% potwierdzeniem tego przypadku i ewidentnym przykładem tego szaleństwa.
Całe szczęście , że potrafi trzymać łyzkę przy stole/noża i widelca już nie/. Dlatego proponuję jej wszystkie dania z tej książki.
Zresztą wtłoczyłem jej nieco Wiedzy w ten pustostan...może coś z tego jeszcze będzie.Ponadto typowa Dieta Optymalna też zrobi swoje - NAPRAWI !!!. Osobiście jest mi już obojętne.
Znam przyczyne tego stanu rzeczy - to CUKIER !!!

To wprost niewiarygodne/po czasie/?! Intuicja , telepatia , uczucie. Wprost , nie do wiary. Przed chwilą opuściła mój lokal w towarzystwie innej istoty , bardziej chłonnej wiedzy , chociaż też niedożywionej , jak widać na załączonym obrazku.
Dzisiejszy temat dotyczył wypadania włosów oraz chronicznych przeziębień , szczególnie w okresie wiosenno-letnim.
Jestem pozytywnie z szokowany taką postawą - pogadaliśmy w miarę rzeczowo - chyba się uda/udało.
Przekazana wiedza i przepisy oraz linki do stron pewnikiem zrobia swoje- o ile zrobią.
Doładowane witD3/solar/ tym razem z uśmiechem na ustach powędrowały po kolagen do Matiasa/sklep/.
...pożyjemy -zobaczymy...